Lekarze - gabinet dentystyczny Piaseczno

lek. dent. Dominik Bańdur

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego W Lublinie. Ukończył podyplomowe studia menedżerskie w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestnik licznych kursów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, stomatologii dziecięcej, protetyki, chirurgii stomatologicznej. Członek Endodontycznej Listy Dyskusyjnej.
Prowadzi leczenie w zakresie:

  • stomatologii zachowawczej z endodoncją
  • stomatologii dziecięcej
  • protetyki
  • chirurgii stomatologicznej

 

lek.dent. Paweł Roguś (chirurg, implantolog)

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chirurgii szczękowej. Pracownik Szpitala Klinicznego im.prof.dr W. Orłowskiego na Oddziale Chirurgii Plastycznej. Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kursów z chirurgii, implantologii i implantoprotetyki. Współpracuje z nami w zakresie chirurgii stomatologicznej i implantologii.
 

 

lek. dent. Ksymena Sikora (ortodonta)

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie. Uczestniczka Licznych krajowych i zagranicznych kursów z ortodoncji.  Współpracuje z nami w zakresie ortodoncji.

Godziny dyżurów:
poniedziałek: 14.00 - 20.00  (2 lipca, 6 sierpnia, 10 września)