Lekarze - gabinet dentystyczny Piaseczno

lek. dent. Dominik Bańdur

 

Godziny przyjęć: poniedziałek, wtorek, środa, piątek 13.00 - 19.00

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego W Lublinie. Ukończył podyplomowe studia menedżerskie w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestnik licznych kursów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, stomatologii dziecięcej, protetyki, chirurgii stomatologicznej. Członek Endodontycznej Listy Dyskusyjnej.
Prowadzi leczenie w zakresie:

  • stomatologii zachowawczej z endodoncją
  • stomatologii dziecięcej
  • protetyki
  • chirurgii stomatologicznej

           

          lek.dent. Patrycja Bogusz- Bańdur (ortodonta)

 

Godziny przyjęć: czwartek 13.00 - 19.00 (co drugi czwartek, inne terminy po uzgodnieniu telefonicznym 667 00 33 14)

Absolwentka Wydziału Lekarsko- Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła podyplomowe studia menedżerskie w zakresie zarządznia w ochronie zdrowia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczy w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji, gdzie stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. 

 

 

lek. dent. Ksymena Sikora (ortodonta)

 

Godziny przyjęć: poniedziałek 14.00 - 19.00 (14 stycznia,18 lutego,18 marca)

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie. Uczestniczka Licznych krajowych i zagranicznych kursów z ortodoncji.  Współpracuje z nami w zakresie ortodoncji.