Lekarze - gabinet dentystyczny Piaseczno

lek. dent. Dominik Bańdur

 

Godziny przyjęć: poniedziałek, wtorek, środa, piątek 14.00 - 20.00, I i III sobota miesiąca 9.00 - 12.00

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego W Lublinie. Ukończył podyplomowe studia menedżerskie w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestnik licznych kursów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, stomatologii dziecięcej, protetyki, chirurgii stomatologicznej. Członek Endodontycznej Listy Dyskusyjnej.
Prowadzi leczenie w zakresie:

  • stomatologii zachowawczej z endodoncją
  • stomatologii dziecięcej
  • protetyki
  • chirurgii stomatologicznej

           

          lek.dent. Patrycja Bogusz- Bańdur (ortodonta)

 

Godziny przyjęć: czwartek 14.00 - 20.00 (co drugi czwartek, inne terminy po uzgodnieniu telefonicznym 667 00 33 14)

Absolwentka Wydziału Lekarsko- Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła podyplomowe studia menedżerskie w zakresie zarządznia w ochronie zdrowia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczy w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji, gdzie stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

 

lek.dent. Paweł Roguś (chirurg, implantolog)

 

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chirurgii szczękowej. Pracownik Szpitala Klinicznego im.prof.dr W. Orłowskiego na Oddziale Chirurgii Plastycznej. Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kursów z chirurgii, implantologii i implantoprotetyki. Współpracuje z nami w zakresie chirurgii stomatologicznej i implantologii.
 

 

lek. dent. Ksymena Sikora (ortodonta)

 

Godziny przyjęć: poniedziałek 14.00 - 20.00 (10 września,8 października,12 listopada,10 grudnia)

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie. Uczestniczka Licznych krajowych i zagranicznych kursów z ortodoncji.  Współpracuje z nami w zakresie ortodoncji.